Ամառանոցային աթոռ HAGLEBU սև
SKU: 3726204
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 3 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 49 cm, Բարձրություն: 77 cm, Խորություն: 48 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 45 |
| Քաշ | 2,67 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետնամաս: Ալյումին, Նստատեղ: 100% Պոլիեսթեր, Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիէթիլեն |
| Ֆունկցիա | Միմյանց վրա դարսվող |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Սև |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |