Ամառանոցային աթոռ GILJA արագ-չորացող մոխրագույն
SKU: 3726084
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 3 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 61 cm, Բարձրություն: 79 cm, Խորություն: 61 cm |
| Նստատեղի բարձրություն | 49 |
| Աթոռի թևատակերի բարձրություն | 60 cm |
| Քաշ | 3,9 kg |
| Նյութ | Շրջանակ: Ալյումին, Ետնամաս: 100% Պոլիեսթեր, Ալյումին, Նստատեղ: Ալյումին, Թևատակ: Ալյումին, Ոտքեր: Ալյումին |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Բարձիկ | |
| Նստատեղի բարձիկ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: Պոլիուրեթանային փրփուր/100% Պոլիեսթեր, մանրաթել, Փրփուրի խտություն: 25 kg/m³, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: Ոչ, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Կարելի է կետային մաքրել ջրով |
| Մեջքի բարձ | Գործվածք: 100% Պոլիեսթեր, Լցոնում: 100% Պոլիեսթեր մանրաթել, Ներքին բարձիկ: 100% Պոլիպրոպիլեն, Լվացք: Ոչ, Սպիտակեցում: Չսպիտակեցնել, Չորացում: Չենթարկե՛լ չորացման, Արդուկում: Չարդուկել, Չոր մաքրում: Չենթարկե՛լ չոր մաքրման, Ուղեցույց: Կարելի է կետային մաքրել ջրով |
| Ֆունկցիա | Միմյանց վրա դարսվող |
| Առանձնահատկություն | Արագ չորացող ծածկոց |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Մոխրագույն |
| Փորձարկվել է | 110 kg |
| Ներառում է | Շքեղ բարձեր՝ երկարակյաց կառուցվածքային գործվածքի ծածկով |
| Առանց սպասարկման | Այո |
| Հավաքման կարգավիճակ | Հավաքված |
| Հետագա խնամք | Առանց սպասարկման: Մաքրեք ջրով և օճառով: |
| Պահպանում | Պահել ներսում ձմռանը |
| Օգտագործում | Բացօթյա |