Այգու գործիքների պահեստավորման տուփ STEINKJER W155xH95xD81 բնական
SKU: 3726025
Գնեք Առցանց
Գնեք Վաճառասրահում
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Ապրանքի առանձնահատկություններ
| Չափս հավաքված | Լայնություն: 155 cm, Բարձրություն: 95 cm, Խորություն: 81 cm, Լիտր: 794.7 L |
| Չափս չհավաքված | Լայնություն: 95 cm, Երկարություն: 157 cm, Բարձրություն: 14 cm |
| Քաշ | 27,8 kg |
| Ոտքերի կափարիչ | Պոլիպրոպիլեն |
| Պահպանման պայուսակ | 100% Պոլիեսթեր |
| Նյութ | |
| Շրջանակ | Պողպատ |
| Կողմեր | Պոլիրատտան (պոլիէթիլեն) |
| Վերնամաս | Պոլիպրոպիլեն, Պոլիրատտան (պոլիէթիլեն) |
| Ներքին Չափս | Լայնություն:74 cm,Երկարություն:149 cm,Բարձրություն:89 |
| Առանձնահատկություն | Սառցակայուն, Հիդրավլիկ կափարիչ |
| Մշակում | Փոշեպատված |
| Գույն | Բնական |
| Ներառում է | Ջրակայուն պահեստային պայուսակ |
| Հավաքման կարգավիճակ | Ինքնահավաքում |
| Հետագա խնամք | Մաքրեք ջրով և օճառով |
| Օգտագործում | Բացօթյա |