End table NYBO #55 w.oak/black
SKU: 3640387
Buy Online
Buy in Store
JYSK Dalma — 3 Հատ
JYSK Megamall — 5 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Specifications
| Type | End table |
| Form | Round |
| Material | MDF, Melamine, Steel |
| Material | Top: MDF, Melamine, Legs: Steel, Frame: Steel, Surface: Melamine |
| Treatment | Powder-coated |
| Colour | Warm oak, Black |
| Size assembled | Diameter: 55 cm, Height: 45 cm |
| Assembly status | Self assembly |
| Size unassembled | Width: 57 cm, Length: 67 cm, Height: 19 cm |
| Weight | 4 kg |
| Max load | 15 kg |
| Number of parcels | 1 |
| Environmental and health certification | FSC® Mix |
| Wood material and origin | MDF, China |