End table KALVEHAVE Ø55 wild natural oak colour
SKU: 3620204
Buy Online
Buy in Store
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Specifications
| Type | End table |
| Form | Round |
| Material | Melamine, Particle board |
| Material | Top: Melamine, Particle board, Legs: Melamine, Particle board |
| Colour | Oak |
| Size assembled | Diameter: 55 cm, Height: 42 cm |
| Assembly status | Self assembly |
| Size unassembled | Width: 52 cm, Length: 77 cm, Height: 6 cm |
| Weight | 8 kg |
| Number of parcels | 1 |
| Environmental and health certification | FSC® Mix |
| Wood material & origin | Particle board, Poland |