Bag MY BLUE BAG W18xL70xH60cm recycled
SKU: 4912783
Buy Online
Buy in Store
JYSK Dalma — 50 Հատ
JYSK Megamall — 58 Հատ
JYSK Erebuni — 58 Հատ
Ընտրեք սրահը
Specifications
| Material | Polypropylene (100% recycled) |
| Size | Width: 18 cm, Length: 70 cm, Height: 60 cm |
| Colour | Blue |
| Wash | Spot clean only |
| Bleaching | Do not bleach |
| Tumble-dry | Do not tumble dry |
| Ironing | Do not iron |
| Dry cleaning and wet cleaning | Do not dry clean |
| Weight | 100 g/m². |
| Further information | Max weight capacity 30 kg |