Shoe cabinet BAKHUSE 2 comp. w.oak
SKU: 3690546
Buy Online
Buy in Store
JYSK Dalma — 0 Հատ
JYSK Megamall — 1 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Specifications
| Material | Melamine, PP (polypropylene), Particle board |
| Material | Front: Melamine, Particle board, Top: Melamine, Particle board, Bottom: Melamine, Particle board, Frame: Melamine, Particle board, Surface: Melamine |
| Colour | Warm oak |
| Feature | For shoes up to size 45 (EU) |
| Includes | 2 compartments |
| Size assembled | Width: 65 cm, Height: 85 cm, Depth: 25 cm |
| Assembly status | Self assembly |
| Size unassembled | Width: 38 cm, Length: 91 cm, Height: 11 cm |
| Weight | 20 kg |
| Max load | 10 kg |
| Number of parcels | 1 |
| Environmental and health certification | FSC® Mix |
| Wood material and origin | Particle board, China, Solid birch, Estonia |
| Botanical name | Betula pendula |