Coat stand CIRKELHUSE black
SKU: 3690414
Buy Online
Buy in Store
JYSK Dalma — 6 Հատ
JYSK Megamall — 5 Հատ
JYSK Erebuni — 5 Հատ
Ընտրեք սրահը
Specifications
| Material | MDF, Polyester, Solid pine |
| Material | Leg: MDF |
| Hooks | Solid pine |
| Treatment | Lacquer |
| Colour | Black |
| Size assembled | Width: 40 cm, Height: 174 cm, Depth: 40 cm |
| Assembly status | Self assembly |
| Size unassembled | Width: 44 cm, Length: 43 cm, Height: 9 cm |
| Weight | 4 kg |
| Max load | 3 kg |
| Environmental and health certification | FSC® 100% |
| Wood material & origin | MDF, China, Solid pine , New Zealand |
| Botanical name | Pinus massoniana |