Bistro table VAMDRUP Ø70 beige
SKU: 3726180
Buy Online
Buy in Store
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Specifications
| Size assembled | Diameter: 70 cm, Height: 72 cm |
| Table height - floor to lowest edge of frame | 70 cm |
| Size unassembled | Width: 78/9 cm, Length: 78/9 cm, Height: 7,5/68 cm |
| Weight | 20,2/2,4 kg |
| Material | Frame: Steel, Table top: Sintered stone, Legs: Steel |
| Feet cap | Polypropylene |
| Form | Round |
| Treatment | Powder-coated |
| Colour | Beige |
| Feature | Suitable for balcony |
| Assembly status | Self assembly |
| Aftercare | Clean with water and mild soap. |
| Storage | Store inside during winter time |