Garden table KUMLA W95xL200 beige
SKU: 3726046
Buy Online
Buy in Store
JYSK Dalma — 1 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 0 Հատ
Ընտրեք սրահը
Specifications
| Size assembled | Width: 95 cm, Length: 200 cm, Height: 74 cm |
| Table height - floor to lowest edge of frame | 68 cm |
| Size unassembled | Width: 34/103 cm, Length: 78/208 cm, Height: 10/10 cm |
| Weight | 4/45 kg |
| Material | Frame: Aluminium, Table top: Sintered stone, Legs: Aluminium |
| Feet cap | Polypropylene |
| Form | Rectangular |
| Treatment | Powder-coated |
| Colour | Beige |
| Maintenance-free | Yes |
| Assembly status | Self assembly |
| Aftercare | Maintenance-free. Clean with water and mild soap. |
| Storage | Store inside during winter time |