GASB FEJENSENG W128xH59xD54 black
SKU: 3772020
Buy Online
Buy in Store
JYSK Dalma — 2 Հատ
JYSK Megamall — 0 Հատ
JYSK Erebuni — 1 Հատ
Ընտրեք սրահը
Specifications
| Size assembled | Width: 128 cm, Height: 59 cm, Depth: 54 cm, Liter: 350 L |
| Size unassembled | Width: 132 cm, Length: 56 cm, Height: 18 cm |
| Weight | 11 kg |
| Material | |
| Frame | Polypropylene (85% recycled) |
| Sides | Polypropylene (85% recycled) |
| Top | Polypropylene (85% recycled) |
| Inner measures | Width:126 cm,Length:52 cm,Height:58 |
| Type | Cushion box |
| Feature | Frostproof, Pull handle, UV-protected, Waterproof |
| Colour | Black |
| Maintenance-free | Yes |
| Assembly status | Self assembly |
| Aftercare | Maintenance-free. Clean with water and mild soap. |
| Usage | Outdoor |